All for Joomla All for Webmasters

Sklep

PELLET GOLD 6mm

Array

O produkcie

Waga: 15 kg


PDFPrint

Pellet o najwyższych parametrach jakościowych, zgodnych z najwyższą klasą jakości A1 normy europejskiej na pellet drzewny EN ISO 17225-2. Pellet GOLD to wydajne energetycznie i ekologiczne paliwo klasy premium. Wysoka kaloryczność pelletu GOLD zapewnia znakomitą wydajność energetyczną przy jednoczesnym minimalnym spopieleniu. Pellet drzewny powstaje z trocin drzew iglasto-liściastych prasowanych pod wysokim ciśnieniem i charakteryzuje się jasnym kolorem. Dostępne na rynku inne źródła energii które porównaniu z pelletem drzewnym uwalniają do atmosfery wielokrotnie więcej szkodliwych substancji podczas spalania. Drewno jest źródłem najbardziej ekologicznym nie tylko pod względem czystości spalania, ale też jest też źródłem odnawialnym. Oprócz oczywistych argumentów dotyczących ekologii, warto też pochylić się nad domowym budżetem oraz ekonomią spalania. Jak pokazuje nasz pellet jest w czołówce najbardziej opłacalnych rozwiązań grzewczych zarówno dla budynków mieszkalnych jak i zakładów pracy. Rywalizacja pomiędzy ekogroszkiem a pelletem z ekologicznego drewna sprowadza się do wyboru między najniższą ceną a wygodą użytkowania.
Produkowany jest zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie użytego surowca, procedur produkcyjnych, procedur kontroli jakości.
Jest zgodny z najwyższą klasą jakości A1 normy europejskiej na pellet drzewny EN ISO 17225-2 oraz spełnia wymagania normy DINplus.
Jego najwyższe parametry jakościowe potwierdza certyfikat PCU Deutschland GmbH wydany w Berlinie.

Wymagania dla EN plus A1:

  • średnica: 6 mm 
  • zawartość popiołu: ≤0,4%
  • gęstość nasypowa: 600≤BD≤750 kg/m³
  • wartość opałowa: 18,17 MJ/ kg (5,0 kWh/kg) ≥ 4,6 kWh/kg

Cena dotyczy jednego worka 15 kg pelletu przy zakupie palety 70 worków cena za worek 14,10.zł !!!